Tagasi

Juhtmevaba arvestite kauglugemine APATOR

Arvestite kauglugemine lahendab: arvestite näitude lugemine ilma arvestile ligipääsuta, kõikide arvestite näidud saada kuu vahetusel, avastada häireid ja näiduga manipuleerimist. Loetud näidud jäävad nutiseadmesse või keskserverisse alles ja neid on võimalik kasutada raamatupidamises ilma, et keegi peaks näitusid käsitsi sisestama.

Kauglugemise kasutamiseks on vajalik Windows operatsioonisüsteemiga arvuti ja mobiilse lugemisega lahendusel lisaks Android operatsioonisüsteemiga nutiseade. Arvuti ja nutiseade vajavad andmete töötlemiseks spetsiaalseid programme. Nutiseadme programm võimaldab mobiilse lugemisseadme vahendusel, kasutades Bluetooth sidet, arvesteid nii lugeda kui ka konfigureerida. Nutiseade säilitab andmed SD mälukaardil, mistõttu ei ole süsteemis olevate arvestite arv piiratud mälumahuga.

Arvutiprogramm võimaldab erinevate kasutajaprofiilide loomist ning erinevate raportite ja ka prognooside tegemist. Andmeid on võimalik eksportida nii txt kui ka csv failina. Kauglugemissüsteem elimineerib inimlikest eksitustest tulenevad vead ja võimaldab lugeda ka seadmeid, mis on paigaldatud raskesti ligipääsetavatesse paikadesse.

Valmis kauglugemissüsteem on ostja oma ja näite võib lugeda vastavalt vajadusele ilma täiendavalt iga lugemise eest tasumata.

Näitude lugemine on tasuta.

Võidate ajas, täpsuses ja töömahus!

kantava kauglugemissüsteemi skeem. Arvestite kauglugemine

Mobiilne kauglugemissüsteem

Lae alla Apator juhtmevaba arvestite kauglugemise lühitutvustus